Червень дарує нам 2 неймовірних смаки, які ви полюбите надовго! Зовсім скоро чекайте в продажі!

Полюбляєте шоколадні цукерки з фруктовими начинками – курагою або чорносливом? Тоді тобі до нас!

Без цукру! Низькокалорійні! Та просто дуже смачні!

Цукерки з курагою та арахісом в глазурі, без цукру! 55 kcal (ккал).

Спеціально для Вас ми взяли ніжну курагу, викупали її в темній глазурі, щоб Ви могли насолодитися смачними та корисними цукерками.  Смак глазурі в поєднанні з курагою та  арахісом, підійме настрій тим, хто відмовився від солодкого.

Курага містить багато калію, тому вона цілюще впливає на серцево-судинну систему. Сухофрукти часто рекомендують їсти для відновлення організму.

Курага багата:

  • вітамінами групи В (В1 і В2), А, С, РР
  • мінералами (кальцій, магній, залізо, фосфор і натрій)

Вони зміцнюють кісткову тканину в організмі і підтримують імунітет. Клітковина нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Виводить токсини та шлаки з організму. Очищає печінку.

У арахісі багато вітамінів  групи B, які ми також часто недоотримуємо. Наприклад, вітамін B1 покращує роботу мозку, B3 знижує тиск і регулює роботу нервової системи, а B9 (фолієва кислота) забезпечує нормальний ріст і поділ клітин. Арахіс нормалізують рівень цукру в крові.

Цукерки з чорносливом та арахісом в глазурі, без цукру! 55 kcal (ккал).

Чорнослив — це природний помічник у збереженні краси та здоров’я. У чорносливі безліч корисних мікроелементів, які позитивно впливають на організм. Чорнослив багатий цілою групою вітамінів — А, В, Е і С, які зміцнюють імунітет та мінералами.

Завдяки високому вмісту калію чорнослив покращує водно-сольовий обмін і, як наслідок, роботу нирок і печінки. Якщо ви хочете підвищити імунітет, чорнослив допоможе вам впоратися і з цією проблемою.

Вживання чорносливу збільшує опірність організму до різних інфекцій, тому його рекомендують людям, які проживають в екологічно несприятливих районах. Чорнослив має властивість уповільнювати зростання і навіть знищувати бактерії і хвороботворні організми.

Дотримуйтесь своєї дієти, не порушуючи правил, разом з Healthy meal від Power Pro! Ідеальний склад, щоб зарядитися енергією і бути у відмінній формі!