Дата проведення: 15 травня 2021 року.

Місце проведення: м. Київ, «Деснянський центральний стадіон», вул. Драйзера 2Б.

Команда POWER PRO стала частиною приголомшливої події сили і сміливості!  Для нас велика честь бути офіційним партнером такого заходу. Змагання патріотів, які поклали своє здоров’я в ім’я України! Сильних духом людей, які через біль, виснажливу роботу над собою, крок за кроком ідуть до нових перемог. 

У кожного з учасників – свій подвиг, своя історія та своя перемога! Ми пишаємося своєю країною!

Ці змагання — уособлення сили та мужності! Це найбільші змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення та захворювання в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій.

Команда POWER PRO підтримувала учасників змагань, а також нагороджувала переможців.

За результатами змагань буде сформована Національна збірна України з 40 учасників бойових дій, яка вперше представить нашу країну на міжнародних змаганнях Warrior Games у вересні 2021 року в Орландо (США), в яких візьме участь більше 500 учасників бойових дій з 8 країн світу (США, Великобританія, Канада, Австралія, Нідерланди, Грузія, Данія, Україна).

260 ветеранів та військовослужбовців зареєструвалися на змагання в 11 адаптивних видах спорту: стрільбі з лука, гольфу, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, велоспорті, плаванні, веслуванні на тренажерах, баскетболі на візках, регбі на візках, пауерліфтингу, волейболі сидячи.

Серед учасників змагань – ветерани та військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби безпеки України. А також – ветерани добровольчих формувань, які отримали поранення, були травмовані чи захворіли внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО/ООС або під час миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті фестивалю «Звитяга Нескорених», що відбувається в Києві.

Розклад:

09.00 – 10.30 — нарада суддів та представників команд;

11.00 – 11.15 — урочисте відкриття змагань;

15.00 — церемонія нагородження.

Командні змагання – пари.

Вправи:

  1. Естафета: йок (300 кг)+качка (150 кг). Ліміт часу – 1 хв.
  2. Таєр фліп (на рази). Ліміт часу – 2 хв.
  3. Подвійний лог ліфт 160 на рази. Ліміт часу – 1 хв.
  4. Естафета: один учасник утримує платформу (250 кг) в цей момент другий атлет робить тягу акселя (180 кг) допоки перший не поставить платформу.
  5. Кулі Атласа – 90 кг на висоту: 1,70 м, 1,60 м, 1,50 м; 120 кг на висоту: 1,20 м. Ліміт часу – 90 сек.

Вітаємо наших переможців та призерів змагань!