Про компанію.

Power Pro — це міжнародний виробник спортивного харчування і предметів для догляду за собою, який працює на ринку з 2012 року і за цей час встиг стати лідером у цих областях.

Ми впевнені, що наше тіло теж вміє думати і відповідає нам так, як ми до нього ставимося. Саме тому філософія компанії грунтується на трьох китах: здоров’я, якість і безпеку.

Ми цінуємо довіру наших клієнтів і пропонуємо вам широкий асортиментний ряд. Під брендом Power Pro сьогодні випускається понад 200 позицій спортивного харчування – протеїни, гейнери, батончики, амінокислотні комплекси, жірозпалювачи, замінники харчування та інші корисні продукти. Вони дозволяють забезпечувати збалансований раціон харчування, швидко відновлюватися після навантажень, скорочувати дефіцит незамінних поживних речовин, створити оптимальний метаболічний фон, зберігати і підтримувати здоров’я.

Також компанія випускає вологі рушники і різноманітні засоби по догляду за собою, які дозволяють піклуватися про гігієну в різних умовах.

Компанія Power Pro не тільки виробляє спортивне харчування, а й бере участь у формуванні спортивної та здорової культури. Ми проводимо спеціалізовані семінари та майстер-класи з професійними спортсменами з метою навчання. Компанія бере участь у презентаціях і виставках, є спонсором на чемпіонатах з бодібілдингу, фітнесу, пауерліфтингу, стронгмену, тенісу, карате, легкої атлетики та т. Д. Ми постійно ведемо діалог зі споживачами, дізнаємося і враховуємо ваші уподобання, так як хочемо долучити до культури здорового способу життя кожного з вас.

З нами ви досягнете бажаних результатів, поліпшите здоров’я і самопочуття, забезпечите організм енергією. Розвивайтеся з Power Pro, будьте здоровими і красивими!