Дата: 6 листопада 2022 року.

Змагання: Відкритий чемпіонат України WABBA 2022.

Місце: Львів, Україна.

8 листопада  у Львові пройшов відкритий чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу WABBA.

Команда POWER PRO знову подорожує! І сьогодні ми у місті Лева, де саме відбувся Відкритий чемпіонат України WABBA 2022. Команда POWER PRO виступила одним з офіційних партнерів цього заходу та приготувала для учасників чудові подарунки. Турнір пройшов MALEVICH CONCERT ARENA.

У відкритому чемпіонаті України та Львова з бодібілдингу, фітнесу та бікіні WABBA 2022 взяло участь понад 100 спортсменів, які спочатку змагалися у вікових категоріях, ростових та вагових категоріях. У фінальній стадії змагань визначалися переможці в абсолюті. Під час змагань відбулися також показові виступи відомих бодібілдерів, серед яких варто відзначити етюд багаторазового чемпіона України і Європи Андрія Шарапова з Дніпра!

Призидент української бодібілдинг-федерації WABBA Св’ятослав Шеремета розповів про те, що на відкритому чемпіонаті українські спортсмени виборюють право репрезентувати нашу країну на престижних Міжнародних змаганнях “Міс і Містер Юніверсал 2022”, які відбудуться наступного вікенду в Валенсі. Тож боротьба була надзвичайно серйозною .

Результати наступні:

Абсолюдний чемпіон MAN BODYBUIDING – Олександр Істратенков ( Кам’янське , Дніпропетровська область) .

Абсолютна чемпіонка MISS BIKINI – Лариса Заточка (Буча, Київська область) .

Абсолютний чемпіон MAN PHYSIQUE – Андрій Зінчук (Коростишів, Житомирська область)