12 березня 2023 року відбувся захід, який зібрав понад 300 учасників різного віку – від 6 до 18+. Це був Відкритий чемпіонат з ММА Дніпропетровської області, що відбувся в місті Дніпро.

У компанії POWER PRO завжди підтримують різні спортивні федерації, адже наша мета – розвиток спорту та збільшення кількості людей, які займаються активними видами спорту. Тому, ми були не тільки гостями на цьому заході, а й спонсорами, які підтримували організацію заходу.

Ми стояли на локації, дарували подарунки та пригощали смачними протеїновими батончиками та робили протеїнові коктейлі. Ми завжди стараємося допомагати спортсменам у розвитку їх потенціалу та надаємо всебічну підтримку.

Захід розпочався з реєстрації учасників о 8 ранку та тривав до 20.00. Були проведені різні змагання та бої в різних вікових категоріях, що дозволило кожному учаснику відчути себе на ринзі та продемонструвати свої навички. Захід пройшов весело, яскраво та цікаво! Ми раді були підтримати такий спортивний захід та з нетерпінням чекаємо наступного чемпіонату, щоб знову долучитися до нього та допомогти у розвитку спорту в Україні.

09:53