На чемпіонаті світу у групі B збірна України потрапила у досить непросту підгрупу А. Її суперниками стали потужні збірні Нідерландів, Чехії, Швейцарії та Угорщини. Команді Power Pro було за честь підтримати наших спортсменів!

Результати групових матчів:
Україна – Угорщина 0:2
Україна – Нідерланди 4:2 (по пенальті)
Україна – Чехія 2:0
Україна – Швейцарія 4:1

Збірна України у результаті групових матчів посіла другу сходинку у підгрупі та вийшла в 1⁄4 фіналу, де на неї вже чекала збірна Латвії.

Суперник виявився до снаги нашим хлопцям, про це свідчить перемога – 5:1. У півфіналі українці зустрілись зі збірною Монголії на стадіоні «Труд» в Іркутську. Рахунок матчу – 1:3 на користь українців.

Точку в цьому турнірі поставив матч між командами Угорщини та України, які боролися за золоті медалі чемпіонату світу. Перший тайм зі збірною Угорщини видався досить напруженим. На другій хвилині за грубу гру до кінця матчу видалили нашого хокеїста, і команда залишилася вдесятьох.

Гравці з Угорщини відкрили рахунок на 13 хвилині — відзначився Лінус Шеллін. Перед перервою наша збірна змогла зрівняти рахунок зусиллями капітана Андрія Марковіченко. Фінальний рахунок поєдинку – 1:4. Не вважаючи на поразку, українська збірна довела відданість своїй справі та бажання перемагати!

Побажання, які лунали на адресу чоловічій української збірної з хокею виключно оптимістичні! Кожен, хто брав участь у змаганнях, говорить про повагу, про гідність, про майбутні звершення нашої збірної!

Команда Power Pro пишається нашими спортсменами і бажає їм майбутніх перемог та подальшого розвитку і нових звершень!