14 вересня Дніпро святкувало день міста. Саме в цей день, на фестивальному причалі, відбувся фінал Всеукраїнського турніру зі стронгмену. Поборотися за титул «Найсильнішої людини України 2019» зібралося 12 силачів, які прибули в Дніпро з різних куточків країни.
Команда Power Pro, в якості спонсора, підтримувала спортсменів впродовж всього турніру і має, що розповісти.


На відкриття турніру завітав президент України Володимир Зеленський. Привітавши мешканців міста зі святом і звернувшись до спортсменів з мотиваційною промовою, побажавши перемоги – боротьба за титул розпочалася.


Шлях до перемоги складався з різноманітних спортивних завдань, складні випробування на витривалість і фізичну підготовку, які, насправді ж, під силу лише самим сильним спортсменам. Перетягування автомобіля за допомогою лямок, естафети, вправи з кулями великої ваги. Головним рефері змагань був Василь Вірастюк – володар титулу «Найсильніша людина світу».


Після тривалої та запеклої боротьби переможцем титулу «Найсильніша людина України 2019» став, вже четвертий раз поспіль, атлет з Києва — Олексій Новіков.
Друге місце зайняв Павло Кордіяка, зі Львову, а на третьому закріпив свої позиції спортсмен з міста Чернівці – Олександр Кочергін.


Ще одною головною подією дня, мало стати встановлення світового рекорду. Вправу «Лог-ліфт» мали виконувати разом 12 атлетів змагання, а рекорд – зафіксувати представники Рекордів України. Підняття труби вагою 1 т 200 кг могло стати визначним моментом і досягненням для всіх учасників. Нажаль, рекорд встановити не вдалося.


Та ми впевнені, що це ненадовго! Відданість своїй справі та бажання перемагати – це відчуття, які притаманні кожному українському спортсмену. З таким відношенням, рекорд має бути встановленим вже найближчим часом.
Розвивайтеся, займайтеся спортом та слідкуйте за своїм раціоном. Досягайте нових вершин разом зі спортивним харчуванням від Power Pro!

Фотозвіт взято зі сторінки Федерації стронгмену України https://www.facebook.com/strongman.org.ua/