Зустрічайте новинку від POWER PRO! КОЛАГЕН POWER PRO З ВІТАМІНОМ С.

СМАК: АПЕЛЬСИН

Сьогодні слово «колаген» чутно з усіх рекламних роликів. Вважається, що цей елемент є чи не єдиним джерелом вічної молодості і краси.

Зберігати молодість шкіри, підтримувати здоров’я суглобів і тканин — на що ще здатний колаген?

Що таке колаген? Та навіщо він потрібен нашому організму? POWER PRO відповідає на питання. 

Колаген — це волокнистий білок, що міститься в тілі, в органах, м’язах, шкірі, волоссі, нігтях, зубах, костях, кровоносних судинах, сухожиллях, суглобах, хрящах і травній системі.

Є багато різних типів , у яких різний спектр функціонування, але більшість колагену, до 90%, це «Тип 1» — найпоширеніший і найсильніший тип колагену — зустрічається в шкірі, кістках, органах, очах і в травному тракті. Починаючи приблизно з 35 років, вироблення колагену природним чином починає сповільнюватися, що може мати найрізноманітніші негативні наслідки для організму. Ось чому нам потрібен колаген!

Про користь колагену для організму.

1. Здоров’я шкіри

2. Здоров’я суглобів і кісток

3. Колаген підтримує правильне функціонування травної системи

4. Енергія і метаболізм

5. Позитивний вплив на зуби і нігті

6. Детоксикація

Людині треба постійно підживлювати себе колагеном. Мікроелемент, насправді, швидко виходить з організму, роблячи його більш слабким і вразливим. В результаті сполучні тканини втрачають силу. Порушення помічаються неозброєним оком: волосся, шкіра і нігті виглядають неважливо, суглоби хрустять і ін .. .Тому необхідно постійно забезпечувати організм колагеном, тоді він буде в тонусі.

Вже зовсім скоро у продажу!