Місце: Київ, Труханів острів

Дата: 19–20 червня 2021 року

Дистанції: 30 км, 50 км, 100 км, естафети 50 та 100 км

Кількість учасників: 400

У ніч з 19 на 20 червня у столиці відбувся 5-й Київський Ультрамарафон, організований Top Runners, — головна подія у календарі ультрамарафонської спільноти України та унікальна можливість для бігунів випробувати себе на наддовгих дистанціях.

Участь в  Ultramarathon 2021 — це не просто забіг, а справжнє випробування сили волі, хоробрості і витривалості! Команда POWER PRO стала частиною приголомшливої події. Для нас честь бути офіційним партнером такого заходу!

Це єдиний в Україні забіг на ультрадистанції, що має бронзовий лейбл International Association of Ultrarunners (IAU) та проходить трасою, яка має міжнародний сертифікат відповідності AIMS категорії А. Кожен фінішер забігу отримав унікальну медаль.

Переможцями забігу на 100 км стали Назарій Гнат з результатом 7:50:38 та Олена Шевченко з часом 8:29:44. Результат Олени став новим рекордом траси на дистанції 100 км серед жінок.

Лідерами на дистанції 50 км стали Олександр Кодак, який подолав дистанцію за 03:14:06, та Марина Шаповалова з результатом 03:55:52. І Олександр, і Марина пробігли дистанцію з рекордним часом, тож саме їх результати відтепер є новими рекордами траси на 50 км.

На дистанції 30 км тріумф святкували Олександр Чеперис з результатом 01:46:49 та Іванна Мельник з часом 02:16:10. Сенсацією забігу стала участь спортсмена на візку у змаганнях на дистанції 100 км. 22-річний волинянин Олександр Ващук подолав 100 км за 10 годин 45 хвилин.

Усі переможці та призери отримали кубки та цінні подарунки від Power Pro.

Ми вважаємо кожного справжнім героєм, адже це перемога, насамперед, над самим собою! Кинути собі виклик, побороти страх і невпевненість!