8 листопада 2020 року в Дніпрі – FOR FIT DAY !

  • Один день – безліч вражень та яскравих емоцій.

  • 8 напрямків фітнес-індустрії.

  • Круті подарунки від партнерів, гарний настрій та неймовірні спогади.

Мета заходу — підняти рівень обізнаності у сфері фітнесу та залучити до спорту. Підняти фізичний та моральний дух учасників.

З кожним роком заходи такого формату відвідують все більше і більше людей. А найголовніше, що спосіб життя людей став більш усвідомленим.
Наша ідея, як і ідея організаторів даного заходу — розвиток спорту та здорового способу життя! Ми впевнені, що наше тіло теж вміє думати і відповідає нам так, як ми до нього ставимося. Саме тому філософія компанії ґрунтується на трьох китах: здоров’я, якість і безпека.

Команда POWER PRO виступила партнером цього заходу, у всіх відвідувачів була можливість познайомитися і сфотографуватися з нашою командою, з нашим брендом та продегустувати вибухові новинки, що ми для вас приготували.

FORFITDAY2020 відбувся на базі спортивного комплексу Українського державного хіміко-технологічного університету за адресою: вул. Набережна Перемоги, 40а.

Кращі  тренери провели унікальні програми для тих, хто веде здоровий спосіб життя, займається фітнесом і просто любить спорт.

Це було драйвово, легко та заряджаюче!

Дякуємо всім, хто допомагав  в організації цього заходу, приймав у ньому участь!

Дякуємо, що ви з нами та обираєте нас!