11-13 жовтня 2019 року у місті Київ відбувся Кубок України з пауерліфтингу та окремих вправ UPC.

Найсильніші спортсмени з’їхалися щоб поборотися в силовому виді спорту, в результаті влаштував запеклі змагання. У деяких вікових та вагових категоріях розгорілась велика конкуренція.

Участь в турнірі взяли спортсмени відомого Чорнобаївського спортивного клубу «ВІКІНГ» в складі з 13 спортсменів в 20 номінаціях (9 хлопців та 4 дівчини). Більшість з них є вже досвідченими учасниками змагання та були і дебютанти, які проходили шлях суперництва вперше.

Після урочистостей розпочалися динамічні та запеклі змагання, які тривали протягом двох днів, з ранку до пізнього вечора.

Чорнобаївські «Вікінги» приймали участь в 20 вправах та вибороли 13 золотих , 6 срібних , 3 бронзових та 4  нагород в Абсолютній першості.

Як говорять самі чорнобаївці, шалена енергія та підтримка, емоції стали справжнім мотиватором при виконанні складних вправ. Саме така атмосфера налаштувала на чудові результати спортсменів.

Команда вже почала підготовку до Кубку Євразії, який відбудеться 15-17 листопада в м. Київ, на якому за перемогу боротимуться топові спортсмени з усього світу.