Команда POWER PRO рада підтримати наших спортсменів та наших захисників, та бути партнером цих змагань!

Битва за Україну триває і ми пропонуємо Вам відкрити ще один фронт.

Фронт допомоги тим, хто ще до недавнього тримав, як і ви, штангу у руках, а зараз тримає зброю, захищаючи Україну. Ми анонсуємо свій “Battle for Ukraine” – змагання, беручи участь у яких, ви допоможете тим, хто тримає зараз зброю.

100% коштів від участі підуть на потреби тих підрозділів, де зараз воюють спортсмени-кросфітери. Тож вибори свою маленьку перемогу, щоб допомогти здобути ВЕЛИКУ! Зареєструватися на змагання можно за цим посиланням https://competitioncorner.net/events/7815/details

Що на вас чекає? Початок онлайн змагань 24 серпня, які будуть тривати 3 тижні. 25.08 – оголошення wod 1. 25.08 – 29.08 у вас буде час, щоб це завдання виконати, зняти на відео та надіслати відео на перевірку 1.09 – оголошення wod 2 1.09 – 5.09 у вас буде час, щоб це завдання виконати, зняти на відео та надіслати відео на перевірку 8.09 – оголошення wod 3 + 4 8.09 – 12.09 у вас буде час, щоб це завдання виконати, зняти на відео та надіслати відео на перевірку. 15.09 оголошення переможців та отримання подарунків та призів від спонсорі.

Змагання будуть проводитися в 5 категоріях окремо для жінок та чоловіків:

Rx – професійні спортсмени та тренери з кросфіт

Маsters 35+ – спортсмени, яким виповниться 35 років до 24 серпня

Scaled – спортсмени-початківці

Military – виключно для військових, бойових медиків, пожежних, поліцейських та інших силових підрозділів.

Home – для людей, що ведуть активний спосіб життя , але які не мають доступу до спеціального обладнання, але які хочуть позмагатися та в такий спосіб допомогти підрозділам ЗСУ.

Більш детально про турнір можно дізнатися на сторінці @crossfit_box_prowod