Дорогі друзі, хочемо презентувати вам серію нових протеїнів від POWER PRO!

– ISO POWER ZERO.

CМАКИ: ПОЛУНИЦЯ З ВЕРШКАМИ, САБАЙОН, ШОКОЛАДНИЙ ШТРУДЕЛЬ.

Формула ISO POWER ZERO – це ізолят сироваткового протеїну високої якості з додатковими амінокислотами. ISO POWER ZERO- нова запатентована комбінація, що поліпшує м’язове зростання, сповільнює проведення молочної кислоти, підвищує витривалість м’язів і прискорює процес відновлення організму після фізичних навантажень.

Ми рекомендуємо ISO POWER ZERO, якщо:

  • Шукаєте чудове джерело протеїну. ISO POWER ZERO  містить 82 % протеїну, підтримує м’язову масу, її ріст та здоров’я кісток.
  • Бажаєте використовувати якісний протеїновий продукт, але у вас непереносимість лактози або чутливість до глютену.
  • Шукаєте швидко засвоюваний після тренувальний протеїн для відновлення. ISO POWER ZERO засвоюється протягом 30-40 хвилин.
  • Без цукру.
  • Чудова палітра смаків.

Додаткова порція амінокислот пришвидшує відновлення, стимулює синтез протеїну, захищає м’язи від розпаду та дає енергію для довготривалої роботи.

Чому лейцин, ізолейцин, валін?

Вони підвищують витривалість, стимулюють відновлення та ріст м’язової маси.

-100 % WHEY PROTEIN PROFF.

CМАКИ: ВИШНЯ В ШОКОЛАДІ, ПОЛУНИЦЯ

100 % WHEY PROTEIN PROFF – нова запатентована комбінація, створена складним шляхом фільтрації сироватки. Найкращий протеїн для побудови м’язових волокон та збільшення анаболічної дії. 100 % WHEY PROTEIN PROFF- відрізняється чудовою засвоюваністтю. Малий вміст глюкози, лактози та складних компонентів. Білок максимальної чистоти, що пройшов ультрамікрофільтрацію.

Бромелайн – витяжка з серцевини ананасу, що містить клітковину. Він сприяє розщепленню білка і прискорює надходження в кров амінокислот, необхідних для росту і збереження м’язової маси. Нормалізує травлення, покращує сон.

Папаїн – це рослинний протеолітичний фермент класу гідролаз. Він користується великою увагою як дієтичний продукт, що сприяє максимальному травленню. Особливо корисно людям, що страждають дефіцитом білка через нездатність організму повністю або частково засвоювати білки.

Таурин живить тканини нашого мозку, стимулює роботу серця та покращує стан очей. Зміцнює імунітет.

Глютамін виступає в якості будівельного блоку при синтезі білкових з’єднань, а також бере участь в роботі імунної системи. Але однією з найбільш значущих опцій глутаміну є поліпшення роботи імунної системи.

L – лейцин – це незамінна амінокислота з розгалуженим ланцюжком, а за своїм об’ємом одна з найбільших амінокислот. Нестача або відсутність лейцину в огранізмі людини може призвести до зниження маси тіла, зупинки розвитку і росту, а також до порушення обміну речовин. L – лейцин також знижує в крові рівень цукру, забезпечує азотистий баланс, запобігає появі втоми та захищає тканини і клітини м’язів від постійного розпаду.