Ми, як усі, любимо травневі свята. Але в нас є ще одна причина для святкування. Ми розробили нові смаки ваших улюблених протеїнів!

Презентуємо нові смаки наших безцеллерів серед протеїнів.

Протеїн Whey зі смаками “Лісової ягоди” та запашної кави “Flat white”. Трикомпонентний сироватковий протеїн, який складається з концентрату сироваткового білка, ізоляту і гідролізату, активних натуральних добавок і комплексу мікроелементів. Завдяки комбінації необхідних компонентів, протеїнова суміш легко засвоюється, внаслідок чого поліпшується м’язове зростання, сповільнюється утворення молочної кислоти, підвищується витривалість м’язів і прискорюється процес відновлення організму після фізичних навантажень.

Також нові смаки розроблено у протеїні із серії Mix: “Шоколад з кокосом” й “Тропічний мікс”. Містить сироватковий білок, колаген і казеїнат. Поки густий коктейль буде насичувати ваш шлунок, його амінокислотний ланцюжок буде живити і збільшувати ваші м’язи. Білки в його складі дуже добре засвоюються через те, що максимально схожі з амінокислотами м’язової тканини. Добавка також сприяє схудненню і підтримці форми при навантаженнях.

Не пройшли ми й повз найулюбленішу серію протеїнів серед дівчат Femine. Презентуємо насичені й приємні смаки “Соковитий апельсин”, “Банан-суниця”, “ Медова диня”. Цей особливий білковий комплекс містить багатокомпонентну матрицю для спалювання підшкірного жиру, в наслідок чого ваш зовнішній вигляд помітно покращиться. Спеціально для дівчат, які контролюють свою вагу і стежать за фігурою. Допомагає виведення зайвої рідини з організму. Гарний помічник в регуляції травлення та очищенні організму.

Вже зовсім скоро чекайте нові смаки у продажах. Куштуйте та обирайте своїх фаворитів серед наших новинок!