✅Проблема епідемії, котра охопила весь світ стосується кожного. Ми також не залишаємось осторонь. Тому хотіли поділитись з вами тим, як можна зміцнити імунітет щоб він був здатен протистояти вірусам та захворюванням.
📌Існує багато науковихи доказів, які вказують на важливу роль білку у формуванні імунітету в організмі людини. Білок, разом з іншими факторами, забезпечує механізм імунного захисту, тобто приймає участь у створенні антитіл, які виявляють антитіла віруса та знищують заражені ним клітини.Оптимальне вживання білку створює захисний барьер перед чисельними патогенними агентами до котрих відноситься і Covid -19, який на сьогоднішній день створює загрозу світовій спільноті.
Значна роль відводиться протеїнам, які вважаються кращим джерелом збагачення організму білками. Так, білок міститься не лише у яйцях, рибі та м’ясі, котрі, до речі, під час пандемії слід вживати обережно Також слід зазначити, що сироватковий протеїн засвоюється організмом краще за натуральний білок. Знайти протеїн високої якості з високим вмістом амінокислот, вітамінів та мінералів ви зможете в асортименті нашої продукції.
Тож збагачуйте організм якісними білками та не хворійте