Тенденція розвитку активного способу життя і кількість людей, які проявляють інтерес до спорту, зростає з кожним роком. Яскравим прикладом став 2 серпня відкритий турнір з баскетболу 3х3, який організував «Sport Patrol» за підтримки ВГО “Громадська сила” і Загіда Краснова. Команді Power Pro було за честь бути партнерами турніру!

А чи знали ви, що баскетбол— гра, що не має аналогів в сучасному світі. Людям, які хочуть зміцнити своє здоров’я корисними тренуваннями слід звернути увагу на баскетбол.

Сьогодні секція баскетболу є однією з найбільш захоплюючих і доступних для людей, які бажають вести здоровий спосіб життя. Проста на перший погляд гра з м’ячем здатна надовго привернути увагу багатьох глядачів і самих спортсменів. Однак не менш важливим залишається питання: що корисного для здоров’я приносять ці заняття і чому баскетбол?

Користь баскетболу: 

  • Баскетбол насичений різними маневрами, бігом і всілякими стрибками і кидками. Це дозволяє під час гри задіяти практично всі групи м’язів, що сприяє гармонійному зміцненню мускулатури.
  • Баскетбол зміцнює вестибулярний апарат, покращує координацію рухів, розвиває спритність.
  • Тренують дихальний апарат людини, збільшує об’єм легенів.
  • Корисна ця гра для очей. Переклад погляду з близьких предметів на далекі, стеження за м’ячем і гравцями зміцнює очні м’язи, розвиває периферійний зір.
  • Баскетбол є хорошим помічником для підтримки стрункої фігури і боротьби із зайвою вагою.

Наша ідея, як і ідея організаторів даного турніру — розвиток спорту та здорового способу життя.

Ми пишаємося, що в нашому оточенні такі активні і цілеспрямовані люди. Компанія Power Pro розвивається разом з вами і бажає досягнень нових вершин!