Наприкінці січня молодіжна збірна України з хокею приїздила на турнір до Фінляндії. Команді «Power Pro» було за честь підтримати наших юнаків. Суперниками на Чемпіонаті світу були потужні збірні Швеції, Фінляндії, Норвегії та Росії.

Боротьба була запеклою — кожен хотів здобути бажану перемогу і довести усім, що саме він достойний стати лідером. Наші юніори відзначилися особливою непохитністю та жагою до перемоги.

На жаль, українська збірна не змогла досягнути запланованої цілі та переграти своїх титулованих конкурентів. Хоча, були вдалі атаки та такі жаданні влучення м’яча в ворота своїх противників.

Перший свій гол на юнацьких чемпіонатах забив Михайло Скалицький. Зазначимо, на цьому чемпіонаті ми забили кожній збірній!

Ми можемо тільки подякувати нашим хлопцям за самовідданість. Головне, що вони невпинно працюють та не зупиняються на досягнутому, адже саме на таких турнірах можна заявити про себе!
Виховання молоді та довіра до неї на рівні збірної — це відмінна реклама для України, яка, без сумніву, і далі буде поповнюватися талановитими хлопцями з усієї країни.

Наші хлопці змогли показати конкурентну боротьбу, аналізуючи свої помилки та зрозуміли, що треба надолужити в майбутньому. Кожен отримав позитивні враження, хороший настрій та масу задоволення.

ТОВ «Power Pro» бажає нашим хлопцям чемпіонських успіхів!