Вже 2-5 липня команда Power Pro вирушає до Луцьку на 10-й Відкритий Чемпіонат України WPAU 2020! В вас є гарна можливість познайомитися з продукцією та спортсменами команди Power Pro. Якщо в вас є можливість відвідати цей захід, ми будемо раді зустрічі!

Змагання пройдуть у таких дисциплінах: пауерліфтинг, жим лежачи (окрема дисципліна) та станова тяга (окрема дисципліна), присід зі штангою (виключно атлети, які змагаються в триборстві), Push&Pull та підйом штанги на біцепси (Sctrict Curl) серед чоловіків та жінок згідно правил WPA для Pro та AM дивізіонів без екіпірування та в екіпіруванні. Головним рефері змагань буде Коцага Вадим. У кожній категорії будуть змагатися окремо, як аматори, так і професійні, досвідчені спортсмени.

Мета проведення змагань: подальший розвиток жиму лежачи та пауерліфтингу в Україні, отримання спортсменами досвіду участі у змаганнях різних рівнів, розвиток пауерліфтингу та жиму лежачи двух напрямків: без екіпірування та в екіпіруванні, популяризація пауерліфтингу та жиму лежачи, залучення молоді до систематичних занять спортом. 

Power Pro — спонсори цих змагань вже не один рік. Ми раді підтримувати український спорт та бути серед найкращих спортсменів у своїй галузі.