29 червня за підтримки спонсору УФХМР спортивного харчування Power Pro любителі хокею з м’ячем України та Росії вдруге зібрались на берегах Дніпра, щоб поспілкуватися та зіграти в ще не так давно дивну для українських степів гру – рінк-бенді.

Склад учасників турніру очікувався доволі поважним, але з тих чи інших причин до Дніпропетровська не доїхали ані сиктивкарські аматори, ані минулорічні учасники турніру московський «Текстильщик», ані майстровиті ветерани з Красноярська. Не побачили на Льодовій арені й більш далеких іноземців. Втім, іноді градус боротьби на майданчику був настільки високим, що про неучасть в турнірі вищезгаданих колективів особливо ніхто й не згадував.
Окрім господарів турніру та їхніх споконвічних суперників з Харківської області в турнірі взяв участь бронзовий призер минулорічного турніру обнінський «Атом». Ще один минулорічний учасник — «Ястреби» з Красногорська цього разу приїхали більш бойовим складом. 2 позиції, що залишились у турнірній сітці, зайняли дитяча команда «Зеніт» — базовий клуб збірної U-15, яка наступного року планує брати участь у чемпіонаті світу, а також жовтоводський «Штурм», дебютувавший 3 місяці тому на кубку України.
Головною несподіванкою турніру зі знаком «мінус» стало фіаско чемпіона України та одного з головних фаворитів – «Авангарду» Буди, що програвав майже без шансів матч за матчем, і лише в останньому турі зміг подолати наймолодшу команду турніру. Часом непогану гру показували дві менш досвідчені українські команди, але все ж кидалась у вічі їхня недостатня зіграність і те, що їхній основний профіль – шайба, це й не дало їм можливості поборотися за медалі. Нехай і без блиску, але дуже рівно пройшов турнірну дистанцію «Атом», що дозволило йому вдруге поспіль увезти з Дніпропетровська бронзу.